Найбільш активну участь у виставці взяли педагоги ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне (14 робіт), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Любохини (8 робіт), НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Стара Вижівка (6 робіт), ЗОШ І- ІІ ст. с. Рокита (7 робіт), ЗОШ І-ІІ ст. с. Залюття (4 роботи). Всього в районній виставці взяли участь учителі 11 ЗОШ І-ІІІ ст. та 12 ЗОШ І-ІІ ст.
Інноваційний підхід до популяризації та впровадження авторських педагогічних ідей в шкільну практику був властивий для значної кількості робіт, автори яких були визнані переможцями районної виставки методичних і дидактичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» та нагороджені дипломами відділу освіти, молоді та спорту Старовижівської райдержадміністрації.
Вітаємо з перемогою!
 Денисюк Ольгу Сергіївну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин;
 Карпук Майю Петрівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин;
 Дричик Юлію Олександрівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин;
 Ліщука Володимира Олексійовича, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин;
 Дегтярука Леоніда Васильовича, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Глухи;
 Кондаурову Олена Петрівна, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Глухи;
 Бащук Наталію Миколаївну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Глухи;
 Хомич Любов Петрівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мизове;
 Гетюк Ориславу Іванівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне;
 Динюк Людмилу Володимирівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне;
 Дудку Володимира Власовича, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне;
 Сулявука Володимира Ілліча , вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне;
 Андріюк Нелю Петрівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дубечне;
 Стельмашук Євгенію Йосипівну , логопеда ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дубечне;
 Галян Валентину Миколаївну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Любохини;
 Стрільчука Степана Івановича, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Любохини;
 Цьось Тетяну Степанівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Любохини;
 Киць Галину Михайлівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Любохини;
 Карпук Тетяну Василівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Любохини;
 Сулім Тетяну Петрівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Любохини;
 Дричик Оксану Павлівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Сереховичі;
 Бандуру Людмилу Василівну , вчителя ЗОШ І-ІІ ст. с. Залюття;
 Мороз Людмилу Вікторівну, вчителя ЗОШ І-ІІ ст. с. Шкроби;
 Ковальчук Наталію Степанівну, вчителя ЗОШ І-ІІ ст. с. Шкроби;
 Наумука Петра Петровича, вчителя ЗОШ І-ІІ ст. с. Шкроби;
 Рибачук Ірину Петрівну, вчителя ЗОШ І-ІІ ст. с. Рокита;
 Козловську Оксану Василівну, вчителя ЗОШ І-ІІ ст. с. Рокита;
 Глінчук Людмилу Степанівну, вчителя ЗОШ І-ІІ ст. с. Яревище;
 Цалюк Ларису Петрівну, вчителя ЗОШ І-ІІ ст. с. Чевель;
 Кравчук Тетяну Степанівну, вчителя НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Стара Вижівка.
Незгасаючої вам усім творчої наснаги, оптимізму та професійних успіхів !
Шануймося!
З нами Бог і Україна!

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net
www.000webhost.com