Гучними оплесками зустрічали вболівальники команди: «Вогник» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дубечне, яка представляла Дубечненську об'єднану територіальну громаду, «Кримненські козачата» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне, «Веселі стрибунці» ОНЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. с. Смідин» (Смідинська об’єднана територіальна громада), «Народжені перемагати» НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка». Усіх присутніх вітав танцювальний гурт «Непосиди» (керівник – Ольга Геч). Важко передати словами емоції, які вирували в залі під час проведення веселих та динамічних естафет «Садіння картоплі», «Флорбол», «Стрибунці», «Фітбол». «Фрізьбі» В кожній з них юні спортсмени мали можливість проявити не лише швидкість, спритність та інші фізичні якості, а й командну волю до перемоги. Саме це і стало визначальним у визначенні призерів та команди-переможця.
Представник добродійного фонду «Патріоти Волині» Ганна Сташук, вручаючи призерам солодощі, а переможцю, команді «Народжені перемагати», іменний перехідний Кубок народного депутата України Степана Івахіва, побажала підкорення нових спортивних вершин та перемоги у фіналі.
Зичимо успіху командам «Народжені перемагати» та «Кримненські козаки», представникам Старовижівщини, у фінальній частині обласного фестивалю, яка відбудеться незабаром у місті Володимир-Волинський на базі міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

   

Учитель року  

   

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   

Корисні посилання  

   

Вхід на сайт  

   
© stv_osvita@ukr.net
www.000webhost.com